Dla Szkół

Rozwiązania Dla Szkół

Szkoła w dzisiejszych czasach ma wiele nowych wyzwań, które skupiają się na tym, by w jak najbardziej efektywny sposób docierać do uczniów i przekazywać im wiedzę. Ważnym i pomocnym elementem w dążeniu do tego celu są urządzenia audio-wizualne, które wspomagają pracę nauczycieli i wykładowców.
Jesteśmy w stanie doradzić, jaki sprzęt wybrać, w odniesieniu do konkretnie założonych sobie celów, a następnie zajmujemy się kompleksową usługą montażu. Poniżej kilka z przykładowych elementów naszej oferty skierowanej dla szkół, przedszkoli, placówek szkoleniowych, szkół wyższych.

Clevertouch

M-Series

Interfejs użytkownika LUX system Android został zaprojektowany tak, aby był prosty w obsłudze i intuicyjny. Z funkcjonalnością podobną do tabletu lub smartfona, każde zadanie wymaga tylko szybkiego dotknięcia lub przesunięcia palcem do działania. Clevertouch stworzył system, który jest tak prosty, że każdy może wejść do pomieszczenia i korzystać z ekranu bez żadnego szkolenia czy wcześniejszej wiedzy.

Clevertouch

Impact / Impact Plus

Nigdy nie zabraknie Ci miejsca na notatki. Korzystaj
z narzędzi matematycznych, rozpoznawania pisma
ręcznego oraz możliwości wstawiania obrazów
i kształtów. Wszystko można zapisać, wydrukować
lub udostępnić na urządzeniach uczniowskich.

Newline

RS+

Newline RS+ jest przyjazny dla użytkownika i pasuje do każdej klasy. Dzięki podwójnemu interfejsowi, również młodzi uczniowie będą pod wrażeniem. Unikalne szybkie klawisze sprawiają, że nawigacja między ulubionymi aplikacjami, tablicą interaktywną, komputerem i każdym innym źródłem jest bardzo prosta. Wyraźne obrazy, żywe kolory i intuicyjne pisanie z rozpoznawaniem pióra, palca i pięści definiują RS+. 

Atlas

ATLAS to monitor o ponadprzeciętnych możliwościach dla edukacji i w przystępnej cenie. Nowoczesna, smukła konstrukcja ramy, natywny interfejs 4K dla Android oraz kompatybilność z obsługą gestów Windows 10 – Windows Ink oraz Office 365 to kluczowe cechy systemu ATLAS.
Wbudowana macierz mikrofonów pozwala na wydawanie komend głosowych, a połączony jednym kablem Soundbar zapewnia najlepszą jakość dźwięku! 

Cyfrowa Gazetka Szkolna

Wyświetlanie każdego rodzaju informacji na ekranie ekosystemu ClevertouchLive w Twojej szkole

EPSON

EB 530

Typ projektora: Krótkoogniskowy
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1024 x 768 XGA
Kontrast: 16 000:1
Jasność: 3200 ANSI lumenów (tryb normalny)/ 2100 ANSI lumenów (tryb ECO)
Żywotność źródła światła: 5.000h (tryb normalny) / 10.000h (tryb ECO)

EB 725WI

Typ projektora: Ultrakrótkoogniskowy
Technologia: 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB, LASER
Rozdzielczość: 1280 x 800 WXGA
Kontrast: 2500000:1
Jasność źródła światła: 4000 ANSI lm
Żywotność źródła światła 20 000 (Tryb normalny) / 30 000 (Tryb oszczędny)
Rozmiar obrazu 65″- 100″

EB E20

Typ projektora: Standardowy
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1024 x 768 XGA
Kontrast: 15 000:1
Jasność: 3400 ANSI lm
Żywotność źródła światła: 6.000h (w trybie wysokiej jasności), 12.000h (w trybie ECO)

Rozwiązania montażowe

Mobilne oraz na ścianę

Posiadamy w ofercie różne systemy montażowe dla telewizorów od 55” do 86”. Standardowy montaż na ścianie oraz mobilne systemy montażowe z elektrycznie regulowaną windą.

Zestawy nagłośnieniowe

Mobilne lub montażowe

Posiadamy szeroką game gotowych zestawów nagłośnieniowych dla Twojej szkoły, różne opcje konfiguracyjne takie jak mikrofony kablowe, mikrofony bezprzewodowe, łączność Bluetooth, ilość głośników i wielkość ich mocy, pozwala idealnie dopasować nagłośnienie dla Twojej sali gimnastycznej, auli, sali spotkań. Każdy zestaw może być dostarczony, złożony i podłączony na miejscu a krótki instruktaż z obsługi zapewni Tobie możliwość pełnego wykorzystania sprzętu. Każdy zestaw może być zestawem mobilnym lub zostać zamontowany we wskazanym pomieszczeniu.

Usługi instalacji oraz serwisu

Przewiń do góry

Strona korzysta z plików Cookie.