Dla Biznesu

Rozwiązania dla biznesu

Dzisiejsze rozwiązanie, jakie dają sprzęty audiowizualne, pozwalają na wprowadzenie wiele usprawnień w komunikacji zespołu, jak i pomagają w skutecznej sprzedaży. Multimedialne ekrany są szybkie i niezawodne, a nowoczesne projektory potrafią dawać bardzo wyraźny obraz, bez konieczności wyłączania innych źródeł światła w pomieszczeniu, w którym np. wyświetlamy prezentację. Wśród takich urządzeń znajdziemy również takie, które wspomagają pracę zdalną, która stała się tak niezwykle ważna podczas pandemii. 

Wyświetlanie obrazu to nie wszystko, bo sprzęt AV to również kamery, zestawy nagłośnienia oraz szereg innych udogodnień, które mogą stać się niezbędne na konferencjach, targach, czy firmowych promocjach.

Clevertouch

UX PRO

Niech nic nie zakłóci Twoich pomysłów. Spotykaj się
w zatłoczonych miejscach, salach konferencyjnych,
lub poproś współpracowników, aby udostępnili
Ci zdalnie swój monitor. Bez kabli, bez opóźnień,
bez zamieszania. Udostępniaj treści z dowolnego
urządzenia na dowolnej platformie i korzystaj ze
wszystkich programów, na których opiera się Twoja
firma. Zwiększ produktywność i spraw, by Twoje
spotkania były bardziej efektywne.

Newline

Mira

Newline MIRA dzieki polaczeniu mozliwosci technologii dotykowej z wbudowana kamera i systemem 4 mikrofonów, jest doskonalym narzedziem do skutecznej wspólpracy online. Oprócz systemu do komunikacji zdalnej, najnowszy model w ofercie Newline oparto o platforme Android 8.0 w rozdzielczosci 4K gwarantujaca doskonaly obraz, z mozliwoscia rozbudowy o modul komputera OPS z systemem Windows lub podlaczenia dowolnego komputera. Model MIRA zostal wyposazony w szereg technologii majacych zapewnic doskonaly obraz oraz komfort pracy. Poza dobrze znana technologia Optical Bonding zastosowano równiez wbudowany filtr swiatla niebieskiego, który nie zmienia kolorów wyswietlanego obrazu. Jakosc wyswietlanych kolorów to kluczowy aspekt monitorów, dlatego panele stosowane w tym modelu dodatkowo wspieraja WCG (Wide Color Gamut), czyli szeroka palete barw. Technologia ta pozwala na odwzorowanie naturalnego nasycenia kolorów, a obrazy zyskuja naturalnosc i realizm.

Newline

Naos

Monitor interaktywny Newline NAOS to polaczenie bezpieczenstwa, zaawansowanych technologii i intuicyjnej obslugi. Model powstal z mysla o klientach, dla których standardy bezpieczenstwa systemu Android sa niewystarczajace. Zastosowana technologia Optical Bonding eliminuje wrazenie przestrzeni miedzy szyba hartowana a ekranem monitora poniewaz sa one ze soba zespolone. Wplywa to na znaczne podniesienie komfortu pracy na dotykowym monitorze interaktywnym Newline NAOS.

Digital Signage

Monitory Informacyjne

Przekształcanie przestrzeni dzięki innowacyjnej technologii ekranu. Zapewniając poteżny blask dzięki łatwej kontroli i
zaawansowanym funkcjom, te nieinteraktywne wyświetlacze przekraczają granice technologii, przechwytując i angażując odbiorców, gdy treść jest wyświetlana szybko, latwo i profesjonalnie. Łatwy w zarządzaniu i kontroli system, który spełni się doskonale w Twojej firmie

Projektory Epson

EB 20

Typ projektora: Standardowy
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1024 x 768 XGA
Kontrast: 15 000:1
Jasność: 3400 ANSI lm
Żywotność źródła światła: 6.000h (w trybie wysokiej jasności), 12.000h (w trybie ECO)

EB 720

Typ projektora: Ultrakrótkoogniskowy
Technologia: 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB, LASER
Rozdzielczość: 1024×768 XGA
Kontrast: 2500000:1
Jasność źródła światła: 3800 ANSI lm
Żywotność źródła światła: 20 000 (Tryb normalny) / 30 000 (Tryb oszczędny) Rozmiar obrazu 65″-110″

CAM50 Kamera PTZ

Kamery do konferencji

Konftel Cam50 to kamera wideokonferencyjna USB, która jest idealnym uzupełnieniem Twojego zestawu głośnomówiącego – razem tworzą świetną parę urządzeń do każdej aplikacji wideokonferencyjnej. Niezależnie czy używasz Skype dla firm, Zoom, Webex lub inną usługę chmurową, Cam 50 zapewni Ci profesjonalną jakość obrazu.

Przewiń do góry

Strona korzysta z plików Cookie.